Täpipealt sobiv kuivšampoon sinu juuksetüübile

Meie meelest on kuivšampoon moodsate iluprotseduuride üks geniaalsemaid leiutisi. Löwengrip Care & Color kuivšampoonide valik on nii lai, et igasuguse soovi ja juuksetüübiga leiab endale täpselt sobiva – olgu lõhna või koostise järgi.

Kuivšampooni ülesanne on kaotada juuksejuurelt liigne rasu ning anda juustele puhas ja värske mulje. See on asedamatu nii kiiretel hommikutel, enne pidu kui ka reisil. See on ainulaadne võimalus peapesu edasi lükata ja samas näha välja nagu just juuksurist tulnud. C.U.T Salongi asutaja ja profijuuksur Renaldo Paabel kasutab kuivšampooni ka soengute stiliseerimisel – näiteks ühe funky krunni või kõrge hobusesaba tegemiseks.

Koorime Rootsimaise Löwengrip Care & Color kuivšampoonide valiku teie ees alasti. Suurim erinevus teiste turul pakutavate toodetega on see, et need tooted sobivad ka tundlikule ja allergilisele nahale – ei ärrita peanahka ning on tõhusad, mistõttu toodet jätkub pikaks ajaks. Valik on sinu!

1. Volüümi andev kuivšampoon GOOD TO GO (saadaval 250 ml ja 80 ml spreipudelis)
Kohevust andev kuivšampoon teeb juuksed värskeks ning annab soengule hea vormi. Eriti tõhus just siis, kui juustel ei ole loomulikku lokki või kui juuksed kipuvad peadligi hoidma. Hea võimalus saada lisaks värskeltpestud tundele ka kohev soeng. Lõhnab magusalt vanilje ja karamelli järele.

2. Rasu eemaldav kuivšampoon GOOD TO GO LIGHT (saadaval 250 ml ja 80 ml spreipudelis)
Kerge kuivšampoon, mis annab juustele värskeltpestud mulje. Sisaldab toitvat vitamiini B5 ja kummeliekstrakti. Oma läbipaistva koostise tõttu sobib nii tumedatele juustele kui ka neile heledapäistele, kes lisakohevust ei soovi – näiteks lokkis juustega inimestele.

3. GOOD TO GO – JASMINE BLOSSOM (250 ml)
Uus, jaheda ja värske lõhnaga versioon tavalisest volüümiandvast kuivšampoonist Good To Go. Kohevust andev kuivšampoon teeb juuksed värskeks ning annab soengule hea vormi. Eriti tõhus just siis, kui juustel ei ole loomulikku lokki või kui juuksed kipuvad pigem ludud olema. Lõhnab värskelt jasmiini järele.

4. GOOD TO GO LIGHT – FOR BROWN HAIR (250 ml)
Kuivšampoon pruunidele juustele. See on kergelt toonitud ning maheda lõhnaga kuivšampoon, mille unikaalne värvikoostis kohandub sinu juuksevärviga vastavalt toonile. Ei jäta tumedatesse juustesse heledaid helbeid.

Kuidas kuivšampooni kasutada?
Kuivšampooni kasutamine on lihtne – loksuta pudelit, pihusta ca 30 cm kauguselt kuivadele juuksejuurtele ja masseeri õrnalt juustesse. Kuivšampoon sobib kahe peapesu vahel pesu edasilükkamiseks ning kiiretel hetkedel ilusa soengu saamiseks.

Kõige rikkalikuma valiku Löwengripi kuivšampoone leiad C.U.T Salongist, Tradehouse’i Nautica poest ja veebipoest ning loverte.com veebipoest.