Rootsi ilubränd, mis unistab suurelt

Lihtsus ja sära argipäevas on võluvad. Rootsi naised teavad, et ilus, hoolitsetud ja niisutatud nahk paneb aluse enesekindlusele. Löwengrip Care & Color toob selle võluva Rootsi lihtsuse Eesti naise vannituppa.

2012. aastal asutatud ilubrändi tooted on arendatud lähtudes Põhjamaade karmist kliimast, kus sageli kuiv ja külm õhk asendub jaheda niiske või sooja siseõhuga ning meie nahk peab kohanduma kiirete muutustega ning tegelema lisaks igapäevase stressiga, mis tuleneb kiirest elutempost. Kes ei tahaks hoolimata kiirest elust ja kehvast ilmast särav ja terve nahaga olla? Löwengrip Care & Color (LCC) juukse-, näo- ja kehahooldusarja koostisainete kõrge kvaliteet, toodete arendamine originaalretseptide järgi ning sobivus ülitundliku ja ärrituva nahaga tagavad tõhusa, kiire ja isegi luksusliku nahahoolduse.

Rootsi apteekides on Löwengrip Care & Color enim ostetud juuksehooldussari. Lisaks kasutavad seda professionaalsed juuksurisalongid. Eriti meeldivad linalakkadele jaheda värvinüansi tagav šampoon Blonde Perfection – Silver Shampoo ning juuksemask The Cure – Hair Mask, kuid LCC roll-on deodorant Count On Me on näiteks nii populaarne, et seda müüakse iga 4 minuti järel vähemalt üks. Kümned tuhanded naised fännavad lisaks veel erinevaid näohooldus- ja kehatooteid (püsige lainel, kirjutame peatselt lemmikutest täpemalt!). Kõik tooted on vabad mikroplastist, sulfaatidest ja parabeenidest.

Löwengrip Care & Color brändi loojateks on Skandinaavia suurim blogija ning naisettevõtjate eeskuju Isabella Löwengrip ning endine investeerimispankur ja brändijuht Pingis Hadenius. Ema ja ettevõtjana on Isabella Löwengripi kirg lahendada mingi konkreetne probleem võimalikult lihtsalt. Kannatades ise astma, akne ja erinevate allergiate all, lõi ta koostöös nõudlike ja tasemel Rootsi keemikute ja farmatseutidega juukse- ja nahahooldussarja, mis sobib kasutamiseks ka neile, kes soovivad naha vastu õrnasid, samas tõhusaid kreeme ja šampoone. See on sari kaasaegsele naisele, kes usub endasse, kuid kellel ei ole just üleliiga aega, et iluprotseduure teha. LCC tooteid on lihtne kasutada, nad on mugavates pakendites ja teevad, seda mida lubavad. Unikaalne on ka see, et erinevalt paljudest teistest apteegikosmeetika kaubamärkidest on paljudel toodetel meeldiv, samas ka allergikutele ja tundlikele sobiv lõhn.

Löwengrip Care & Color Eesti tiim: Annelis, Karin, Kai-Riin

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga