Tippmeikar Ellen Walge nipid kiireks ja lihtsaks argipäevameigiks

Ellen Walge on Eesti üks hinnatuimaid meigikunstnikke, kelle käekiri võlub iga tema töö vaatajat. Ellen teeb töid Eesti brändide koorekihile – Lilli Jahilo, Ivo Nikkolo, Monton, Reval Denim Guild, KÄT – kui mainida vaid mõned. Lisaks on tema meigitöödeportfellis ka Briti moebränd J.W. Anderson, kes Eestis oma kampaaniat tegi. Meie jaoks on Ellen väga hea maitse ja stiilitunnetusega inspireeriv naine, kes jälgib oma südant ja teeb seda, mis läheb paljudele korda.

Räägi, mis Löwengripi tooteid oled proovinud?
Olen proovinud nii näo- kui ka kehahooldustooteid. Näole mõeldud toodetest on eriti hea mulje jätnud Mad On Moisture huulepalsam ja Moisture On The Go näosprei, mis jätavad nahale meeldiva tunde ja aitavad igas olukorras. Viimase aja lemmikud on erinevad kehale mõeldud tooted.

Mille järgi tavaliselt ilutooteid valid?
Kuna mul on kuiv ja tundlik nahk, siis valin nahahooldustooteid alati selle järgi, et need ei ärritaks ning samal ajal oleks ka nahale hästi niisutavad. Olen suur aroomiteraapia fänn – seega ka toodete lõhn on minu jaoks väga oluline.

Räägi ühest Löwengripi tootest lähemalt? Miks see sulle meeldib?
Hiljuti hakkasin kasutama Balance My Skin kehakreemi ja sama sarja dušigeeli. Iga päev võtan endale aja, et keha eest hoolitseda – enne duši meeldib mulle teha kuivharjamist, seejärel käin pesemas ja lõpuks kreemitan end üle kogu keha. Minu viimase aja eriline leid on Balance My Skin kehakreem. Esmalt köitis mind selle lõhn ja toote pakend, tõeliselt luksuslik! Kreem ise on hästi mõnusa konsistentsiga – ei ole kleepuv, imendub kiiresti, niisutab ja jätab kehale superhea lõhna. Nüüdseks on see saanud minu ilurituaali asendamatuks kaaslaseks.

Mis on sinu töös kõige tähtsamad õnnestumise komponendid?
Pildistamiste puhul on tiimitöö kõige olulisem. Kui mingi väike detail ei toimi, siis laguneb kogu asi koost. Kuna olen tööl klientidega väga lähedases kontaktis, siis on samuti oluline, et meil oleks hea klapp ja meie ilumeel enamjaolt ühtiks. Usaldus peab olema.

Inspireerivad naised, kellega sooviksid koostööd teha?
Isabella Rossellini, Vivienne Westwood ja Sofia Coppola.

Kuidas teha võimalikult kiiresti, aga hästi argipäevameiki?
Kõige olulisem on alati nahka kõigepealt korralikult niisutada ja alles seejärel teha meik. Minul kulub meigi tegemiseks tavaliselt hommikuti paar minutit. Ma kannan Sensai Luminous Sheer jumestuskreemi ainult näo keskossa, kus on harilikult kõige punetavam nahk. Seejärel kammin Collistar kulmutušiga läbi kulmud, koolutan ripsmed ja lisan huultele tooni andvat huulepalsamit või huulepulka, vastavalt tujule. Hea nipp on teha silma ülemisele limaskestale musta veekindla pliiatsiga joon, mis muudab pilgu teravamaks ja tänu sellele võib sageli ka ripsmete värvimise vahele jätta. Selleks kasutan ma Urban Decay 24/7 waterline musta silmapliiatsit.

Ole Elleni tegemistega kursis:
Instagram
Tumblr