Meist

Löwengrip Care & Color (LCC) tooted on Eestis müügil alates 2017. aasta jaanuarist. Rootsis müüakse LCC tooteid kõikides apteegikettides ning professionaalsetes juuksurisalongides. Eesti on pärast Šveitsi, Norrat, Taanit ja Soomet kuues riik, kus LCC tooteid osta saab.

LCC toodete esindusõigus kuulub ettevõttele Scandinavian Brands OÜ. Oleme kolm naist, kes armastavad põhjamaade tooteid, mis sobivad meie kehale ja vaimule. Meie arvates kannab enamik Skandinaavia brände endas kvaliteedimärki – meile on sümpaatsed rootslaste kõrged nõudmised keskkonnahoiule ja eetilisele äritegevusele. Armastame LCC tooteid iga päev kasutada, sest meie meelest nad teevad seda, mis pakendil kirjas. Usume, et Löwengrip Care & Color vallutab peatselt ka Eesti naiste vannitoad ja südamed.

Peame lugu põhjamaistest väärtustest. Soovime, et iga Eesti naine austaks iseennast, naudiks oma argipäeva ja tasakaalustaks kiireid tööpäevi enese eest hoolitsemisega. Oma tegevusega soovime olla ettevõtlike naiste eeskujud ja parimad partnerid kõigile, kellega kokku puutume.

Karin, Kai-Riin, Annelis