Tooted

Löwengrip Care & Color – Rootsi ilutooted tundlikule nahale

Löwengrip Care & Color (LCC) valikus on üle 50 näo-, juukse ja peanaha- ning kehatoote, mis toidavad, tasakaalustavad ja kaitsevad nahka. Iga toode läbib põhjaliku Rootsi ja EL-i kvaliteedikontrolli, lisaks testivad seda tavalised naised ning LCC töötajad ise. Nii võib öelda, et igal tootel on küljes Isabella Löwengripi isiklik kvaliteedipitser.

Tootearendusprotsessi võib võrrelda rätsepatööga – iga toode on unikaalne, sest see on valmistatud originaalretsepti järgi ning on testitud arenduse igas etapis. LCC on üles ehitatud põhimõttel, et iga toode lahendab konkreetse probleemi. Tulemuseks on apteegikvaliteediga tooted, mis on tõhusad, aga samas õrnad.

Nägu

Niisutav ja rahustav

Normaalset, tundlikku ning stressis nahka tasakaalustavad tooted, mille peamine toimeaine on tervendava, rahustava ja niisutava toimega allantoiin. Sobib normaalsele, kombineeritud, kuivale ja tundlikule nahale. Tulemuseks on niisutatud ning kaunilt ja tervelt särav nahk.

Juuksed

Tasakaalustav ja niisutav

Sulfaatide- ja parabeenivabad juuksehooldustooted sobivad nii värvitud kui normaalsetele juustele.

Keha

Õrn, samas tõhus

Kehatoodete peamine toimeaine on tõhus niisutaja sheavõi, mis ei jäta nahka kleepuvaks ning imendub kiiresti. Sobib tundlikule ja normaalsele nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud nahk.

Sensitive

Õrn hooldus eriti tundlikule nahale

Tootesari eriti tundlikule ja õrnale nahale, millel on soodumus nahaärrituseks. Peamised toimeained on sepicalm, mis ühtlustab nahka ja taastab selle tasakaalu, ning allantoiin, mis toidab ja niisutab.

Home Spa

Luksusehetk argipäevas

Luksuslikud tooted, mis aitavad nii füüsiliselt kui vaimselt taastuda igapäevaelu virrvarrist. Home Spa sari sisaldab kakaoekstrakti ja toimeainet pentavitin®, mis tugevdab ning kaitseb nahka mitu päeva.